Репетитор онлайн

Що таке “Репетитор онлайн”?

YouTube Preview Image

1істУкр     1всІст

Сьогодні у світі дистанційне навчання вважається найперспективнішим способом здобуття освіти.

Дистанційний курс “Репетитор онлайн” – це поєднання самостійного навчання з індивідуальною роботою досвідченого репетитора.

Переваги дистанційного курсу “Репетитор онлайн”:

1. Економія часу. Ви вільно розпоряджаєтеся власним часом, не прив’язуючись до розкладу і не витрачаючи час на дорогу до репетитора.

2. Економія коштів. Вартість одного уроку дистанційного курсу “Репетитор онлайн” значно дешевше вартості занять звичайних репетиторів. У залежності від регіону одне заняття у репетитора з історії коштує від 50 до 150 грн.

Як працює “Репетитор онлайн”?

На сторінці Розцінки та оплата оберіть варіант дистанційного курсу “Репетитор онлайн” та повідомте нам за координатами на сторінці Контакти“.

Репетитор висилає авторський урок, який включає в себе необхідний конспект, карти, завдання, тести та аудіофайл. До уроку додаються методичні рекомендації щодо оптимального вивчення матеріалу. Виконавши завдання, ви висилаєте репетитору бланк з відповідями на перевірку, задаєте питання тощо. Репетитор перевіряє, указує на помилки, здійснює необхідний коментар та ін. За результатами декількох уроків, репетитор індивідуально вказує приблизну кількість балів, на яку учень повинен орієнтуватися під час підготовки до ЗНО.

Спочатку Ви проходите 3 уроки і лише потім, якщо Вас усе задовольняє, здійснюєте оплату. Оплатити можна весь курс відразу чи платити частинами. 

Спілкування і пересилка матеріалів відбувається у “Вконтакті” (краще) або в “Skype”.

Перевірено!
“Репетитор онлайн” володіє всіма необхідними властивостями репетиторської підготовки до тестів ЗНО.

Якість гарантована!

- Відомості про репетитора
- Розцінки та оплата 


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>