А навіщо нам взагалі складати ЗНО?

ЗНОСкладно не погодитися з тим, що у кожного в житті приходить такий час, коли потрібно робити вибір. В одиннадцятикласника таким етапом стає вибір свого подальшого шляху в житті. Скоріш за все, такий вибір ви вже зробили, або близькі до того, щоб остаточно визначитись. Єдиною перепоною, або, краще сказати, випробуванням на міцність, стає зовнішнє незалежне оцінювання. Давайте краще роздивимось, що нам дає успішне складання цього іспиту, від якого, до речі, залежить наша подальша доля.

НАВІЩО НАМ ЙОГО СКЛАДАТИ? 

Бажання 1 

Вступити у вищий навчальний заклад. Все достатньо просто і банально. Ніхто не буде сперечатись. Але навіщо? 

Бажання 2 

При більш глибокому розгляді, ми впевнено можемо сказати, що у своїй більшості Ви всі хочете вступити в якомога більш престижний ВНЗ. І це достатньо очевидно. Але питання не вичерпується. Навіщо? 

Бажання 3 

Університет – це лише етап. Він не самоціль, а лише трамплін для досягнення цілі. Якої? Забезпечене, повноцінне, щасливе життя у майбутньому. Хто ж буде сперечатися? Хто бажає собі нещастя, відгукніться! Це дещо ближче до відповіді на запитання, а навіщо нам складати ЗНО? Але є й інші бажання. 

Бажання 4

Хто не бажає, щоб його батьки були щасливі? Щастя батьків – це їхні діти (не будемо шукати виключень). Як діти можуть зробити щасливими своїх батьків? Виправдати їхні надії. Все просто. Ми всі бажаємо не лише собі щастя, але й бажаємо виправдати надії своїх рідних: мами, тата, брата або сестри, бабусі або дідуся тощо. Хіба не бажаємо? Хіба ми не хочемо, щоб нами пишалися наші рідні? І за великим рахунком, для цього ми також складаємо ЗНО. Але існує ще одне бажання, яке є свого роду АНТИБАЖАННЯМ. Це бажання № 5. 

Антибажання № 5

Чому антибажання? А тому, що воно може стати на заваді виконання попередніх. Ну хто з одиннадцятикласників, якими ми усі були, є або будемо, не хотів замість заняття з репетитором, я б сказав з репетиторами, яких було у середньому 3-5 на тиждень, не хотів замість цього банально відпочити або погуляти. Ні, я не сперечаюсь, зустрічаються такі представники однієї з біологічних спеціальностей. Але в більшості? Думаю, погуляти хочеться усім. Так як же бути з ЗНО? З щасливим майбутнім? Коли воно ще буде, не відомо, а жити зараз хочеться. Так що? Немає виходу? Або ми втрачаємо найкращі митті свого останнього року в школі, або втрачаємо своє майбутнє щастя? Складно відповісти, що важливіше. Дійсно складно. 

ЩО Ж РОБИТИ З ЦИМ АНТИБАЖАННЯМ? 

Все дуже просто – діяти. Сучасні технології пропонують такі можливості, що раніше про них можна було лише мріяти. Як якісно підготуватися до ЗНО і в той же час мати можливості для відпочинку? Відповідь – сучасні технології. 

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО? 

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ! Не викликає довіри? А ви подивіться на систему онлайн курсів, наприклад, в США.. Або ж у Фінляндії. Думаю, не найбільш відсталі країни світу, правда? На сьогодні дистанційне навчання є одним з найбільш перспективних шляхів для отримання освіти, для отримання знань. Так що ж ми вам пропонуємо? 

РЕПЕТИТОР-ОНЛАЙН З ІСТОРІЇ 

За великих рахунком, репетитор – онлайн – це робота з досвідченим репетитором через Інтернет. Не просто через Інтернет, а через його геніальне творіння, яке так захоплює учнів – через соціальну мережу Вконтакте. 

ТАК ЩО Ж МИ НАРЕШТІ ПРОПОНУЄМО? 

Що ж включає в себе курс репетитора-онлайн? Перерахуємо:

– 50 уроків з Історії України
– 50 уроків із Всесвітньої історії.

Що за уроки?

  1. Стислий конспект з матеріалами, які чітко відповідають програмі міністерства освіти для зовнішнього незалежного оцінювання.
  2. Авторський аудіоурок, розроблений на основі здобутків американських вчених. Аудіоурок при дотриманні рекомендацій щодо його застосування гарантує майже 100% запам’ятовування найбільш важливої інформації.
  3. Комплекс карт
  4. Зображення найбільш важливих пам’яток культури і відомих особистостей

І ЩО ЦЕ НАМ ДАЄ? 

А це дозволяє нам уникнути поганого впливу антибажання №5. Система дистанційного навчання репетитор онлайн з історії допомагає органічно поєднати наші можливості і бажання. 

ЯКИМ ЧИНОМ? 

Ми не обмежені в часі, як це 100% буває із зайняттям зі звичайним репетитором. Він нам назначає час, коли йому зручно займатися і це дуже прив’язує. Як це буває? Або після 7 уроків ми залишаємося ще на 2 години для зайняття зі своїм вчителем з історії, або ж їдемо до іншого репетитора кудись до нього до дому. То ще й час на дорогу втрачаємо. Скажімо так… Не розгуляєшся.

РЕПЕТИТОР ОНЛАЙН РОЗРИВАЄ ЛАНЦЮГИ ОБМЕЖЕННЯ В ЧАСІ. Це не означає, що потрібно менше займатися. Ні! Ні! І ще раз НІ! Це означає, що ви можете займатися коли ВАМ зручно, а не репетитору. Адже, яка різниця, коли займатися? 2 години одразу після школи чи перед сном вдома? 

І ЩО ДАЛІ? 

Я б тут задав питання: А навіщо взагалі, в такому випадку, репетитор? Коли ти можеш займатися не з ним після школи, а сам перед сном вдома. І це є КЛЮЧОВОЮ ІДЕЄЮ ВСЬОГО КУРСУ РЕПЕТИТОР ОНЛАЙН. Насправді репетитор виконує лише дві функції: пояснення і контроль. ВСЕ! Знання в голову учня він ніяк і ніколи не припише, якщо учень сам цього не захоче.

А ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ? 

А означає це одне. САМОСТІЙНА РОБОТА. Для більшої переконливості я ще раз повторю. САМОСТІЙНА РОБОТА. Усі репетитори наголошують на тому, що потрібно самостійно працювати і тільки тоді буде результат. А ми (репетитори) будемо вам пояснювати незрозумілі для вас моменти і контролювати регулярність ваших занять і ефективність, яка проявляється у формі успішного чи неуспішного складання вами тренувальних тестів. 

І ЩО? 

А те, що функції контролю і пояснення з такою ж ефективністю, як і звичайні репетитори, виконує репетитор онлайн. Виконує їх шляхом переписки Вконтакте, електронної пошти або Skype. Він їх не просто виконує, а дає гарантії високого результату. Єдине, що… САМОСТІЙНА РОБОТА для якої ми створили усі умови. 

ТАК ЩО Ж РОБИТИ? 

ДІЯТИ! Як би там не було, а на кону стоїть майбутнє. І залежить воно ЛИШЕ ВІД НАС САМИХ. Потрібно діяти і діяти просто зараз! Не потрібно гратися в гру «А якось воно буде». Це наша доля. Спробувати пройти один урок з репетитром онлайн просто зараз, ось в цю секунду, («лише дочитаю абзац») нічого не вартує. Ви спробуєте і побачите, підходить це вам чи ні. Якщо ні, то ні. Але згадайте героя фільму «Політ над гніздом зозулі», який сказав: «Я принаймні спробував». НЕ БІЙТЕСЯ ПРОБУВАТИ! 

А ДО РЕЧІ: СКІЛЬКИ ЦЕ КОШТУЄ? 

30 грн. – 1 урок.

Перший урок – безкоштовно можна скачати звідси www.izno.com.ua/repetitor-onlayn/

При згоді займатися, кошти сплачуються після проходження перших 3 уроків. 

POST SCRIPTUM (P.S.) 

І взагалі, якщо вже вбивати свій час, сидячі Вконтакте, то чому б не вбивати його з користю=)